Recenze krému Hydra Végétal Yves Rocher

Tento hydratační krém Hydratační krém na den a noc Hydra Végétal od Yves Rocher je určen na den i noc a poskytuje tak pleti hydrataci po celých 24 hodin. Krém Hydra Végétal má navíc ochranný faktor SPF 25, takže dlouhodobě chrání pleť proti

Tento pleťový krém je vhodný pro normální až suchou pleť. Hloubkově a intenzivně hydratuje a zanechává pleť hydratovanou, jemnou a prozářenou. Alespoň to tvrdí výrobce. Jak je tomu doopravdy?

Složení: míza z javoru, máslo z bio karité, výtažek z mízy z bio agáve, voda z bio vilínu, betain.

Recenze krému Hydra Végétal

Hydratační krém na pleť značky Yves Rocher je velmi hustý a opravdu intenzivně hydratuje. Bohužel se ale hodně dlouho vstřebává a proto není vhodný ráno pod make-up. Na pokožce také zanechává mastný a hutný film.

Tento pleťový krém je však vhodný v létě, a to jako opalovací krém právě díky ochrannému faktoru. Pleť opravdu skvěle hydratuje a chrání proti poškození nadměrným sluněním.

Vzhledem k tomu, že pleť je poměrně hutný, se nejedná o přípravek vhodný na problematickou pleť s akné. Hrozí ucpání pórů a jejich následné zanícení. Příliš se nehodí ani pod make-up.

Pro koho tento krém naopak vhodný je, jsou lidé s velmi suchou pletí, jež potřebuje hydrataci. Další výrobce skvěle pečující o suchou pleť je L ́occitane. Vhodný je i kokosový krém na pleť.

TIP: Krém a make-up v jednom nabízí kosmetika Mary Key a její CC Cream.