Hrnek, ze kterého je mi špatně

V dalším pokračování mého oblíbeného seriálu o nejhnusnějších, nejodpornějších, nejnevkusnějších a nejkýčovitějších věcech si ukážeme hrnek, který při pouhém letmém zahlédnutí vyvolává žaludeční nevolnost.

Tenhle hrnek není ukázkou z domácnosti špindíry. Je to vtipný a veselý dárek! A za pouhých 264 korun. No, nekupte to!

Z oficiálního textu prodejce: „Špinavý hrnek je opravdu špinavý, ale jen podle jména. Jeho vzhled jsou fakticky skvělé mimikry, které odradí nenechavé ruce kolegů či příbuzných. Můžete si být jisti, že Špinavý hrnek vám nikdo nevezme!

Špinavý hrnek navíc slouží jako terapeutická pomůcka pro každého, kdo pořád něco drhne a umývá. On se do běla vydrhnout prostě nedá. Jinak je to samozřejmě běžný hrnek, dá se mýt v myčce, lze jej používat i v mikrovlnné troubě.

Od teď se už špíny nemusíte bát!“

Tenhle hrnek bych nechtěla nikdy od nikoho. Jenom se na něj podívám a je mi z něj špatně. Musela bych se propadnout hanbou, kdyby ho někdo zahlédl u mne doma nebo v kanceláři.

A jako terapeutickou pomůcku pro každého, kdo pořád něco drhne a umývá, si ho taky neumím představit. Právě naopak. Člověka posedlého čistotou tenhle hrnek může tak maximálně přivést do blázince.