Horší než ponožky v sandálech

Co je ještě horšího než ponožky v sandálech? Crocsy a v nich ponožky. Když se navrch přidá ještě zarputilá snaha o to, aby zbytek oblečení byl rádoby elegantní, už to není ani nevkusné. Jen zoufalé.  Troufám si říct, že co se týká nevkusnosti, s touhle kreací amíci naprosto jednoznačně přetloukli tu naši českou strašlivou ponožkosandálovou gultůru.

Dáma na fotce vypadá jako pojišťovačka. Pevně doufám, že v ranní roztržitosti se jen zapomněla přezout. 

Bohužel tenhle kluk na fotce nevypadá, že by byl roztžitý. Jestli ty červené crocsy nejsou recese, tak mu garantuju, že před ním každá rozumná holka prchne. 

Možná že crocsy jsou úžasně pohodlné a lehounké boty. Ale jsou hnusné. Fakt hodně hnusné. I útlá dívčí nožka v nich vypadá jako boulatá bambule. Natož statná chlapská tlapa. Dokážu pochopit, že si lidé obují tuhle umělohmoutnou příšernost, když chtějí dojít z hotelu na pláž. Nebo když si jdou od bazénu ke stánku pro pivo. Při jakékoliv jiné příležitosti jsou jako pěst na oko. 

K džínám si je vezme jen osoba se sníženou příčetností. Člověk, který si ale tohleto obuje a k tomu si vezme oblek nebo kostýmek, soudnost a vkus absolutně postrádá. 

Všechny fotky: london-underground.blogspot.com

Našla jsem ale jednu kabelku, která se svou vkusností přesně hodí k módním kreacím z předchozích obrázků.

www.thatsjustugly.com

Ano, není jich moc, ale existují i ještě strašlivější boty. Ty si ale schovám na příště.