Hornbach a eklhaft z pupíku

Málokdy se mi stáne, aby se mi u televizních reklam zvedal žaludek. Už jsem nejspíš pořádně otrlá, když jsem si zvykla na všechny ty více či méně nechutné spoty, ve kterých ženy menstruují modře, mimina i psi dělají pevná (a snad i voňavá) hovínka a mají zadečky v suchu a muži močí vedle záchodové mísy a mají potíže s prostatou. 

Všechny tyhlety vylučovací reklamy ale v posledních dnech s přehledem strká do kapsy Hornbach a jeho protizahálecí spoty. Přiznávám, že když jsem viděla ten první, udělalo se mi opravdu velmi slabo od žaludku. A to byl teprve začátek. 

Reklamní kampaň je o tom, že lepší je něco dělat, než se jen tak poflakovat. A že ještě lepší je dělat něco, na co si koupíme materiál v Hornbachu.  

Reklama první: Mírně zanedbaný pán se povaluje v křesle, umolousané tílko má vysoko vyhrnuté a z pupíku na vyvaleném břiše si vydloubává špínu. Když vydloubne opravdu velký kus jakéhosi eklhaftu, se zaujetím si ho prohlíží. Pak ho osvítí nápad, rozmlátí kladivem radiátor a namontuje nový. Jupijé.

Možná té reklamě nerozumím, protože nejsem cílová skupina. Možná proto, že mezi mé občasné zahálecí činnosti patří všechno možné, ale vydloubávání eklhaftů z pupíku (nebo odkudkoliv jinud) k nim rozhodně nepatří.  V každém případě mě ale tahle reklama znechucuje tak moc, že si ji asi začnu pravidelně pouštět před večeří. Ta tři kila, co mám navíc, půjdou dolů sama!  

Ještě silnější kalibr se objevil před pár dny. 

Reklama druhá: Hlavní hrdina tentokrát staví plot. Ještě před tím ale stojí před kamerou v detailním záběru a dlouze si tahá cosi z nosu. V zájmu udržení obsahu vlastního žaludku v těle pevně doufám, že to je jenom hodně dlouhý chlup. Jupijé podruhé.

Mám strach zapnout televizi. Bojím se, že Hornbach přijde s dalším pokračováním téhle skvostné série. A děsím se, že se budu muset dívat, jak se dá zahálet a přitom se intenzivně zaobírat i částmi těla od pasu dolů. 

Zlaté reklamy na menstruční vložky a tablety na posílení funkce prostaty! Jupijé!

_____________________________________________

Videa: www.hornbach.cz