Holly Woodová zkoumá nádoby hříchu

Je tu malé ohédnutí za minulým týdnem a světem celebrit a jeho rozpitvání až na dno.

Co nejvíce hýbalo americkými gossip týdeníky? Jednoznačně již dlouho očekáváný porod zpěvačky Jessicy Simpson, korunovaný článkem s titulkem Jessica Simpson: I am still pregnant a především pak jméno jejího potomka. Jessica se ho rozhodla pojmenovat Maxwell Drew.

Skandální? Ani ne, že? Oproti perlám jako je Apple (dcera Gwyneth Paltrow a Chrise Martina) nebo Pilot Inspektor (syn protagonisty Earla ze seriálu My Name is Earl) je to konzervativní staroanglické a noblesní jméno. 

People.com následně přišel se seznamem nejslavnějších Maxwellů (my v České republice důvěrně známe asi jen pana Shefielda ze seriálu The Nanny) a najdeme tam samozřejmě hlavně a v podstatě výhradně muže. A Simpsonovic dítě je… dcera.

Aféra trvající nekonečných 7 dní je na světě, což se v hollywoodském časoprostoru rovná velice podařenému porodnímu PR, Holly Woodová tleská a malá Maxwellka pláče v kolébce určitě alespoň o chlup blýskavější, než ve které se houpe Blue Ivy Carter, a ještě chudák vůbec netuší, že má opravdu proč.

Lindsay Lohan šla v sobotu na večeři s Woody Allenem a jeho Soon-Yi. Kde se bude konat film tentokrát? Půjde o návrat na americkou půdu? Možná nějaké konverzačně-akční drama na téma útěk z léčebny, natočené ve vyprahlém Utahu v okolí dnes již legendárního centra pro léčbu závislostí Cirque Lodge.

Lindsay tam mezi psychoterapií a hippoterapií kdysi svedla nějakého chlapce na záchodě a v Lodge se nedávno vzpamatovávala Demi Moore ze svého druhomízovského dobrodružství s kokainem, rajským plynem a Ashtonem Kutcherem.

Českým bulvárem minulý týden zarezonovala zpráva síly minimálně stejně zdrcující, jako je Rychtářova pěst (údajně). Totiž že legendární moravsko-buranské duo BUČKOID již nebude společně tvořit hlavní muzikálové role, ani skládat chytlavé diskotékové písničky, točit pivo na pivních festivalech v krojích a šaškovských čepicích ani se společně diblíkovsky uculovat do kamer Topstáru. Ano, E. Bučková a Noid jsou pasé. Oi.