Holly Woodová a francouzák rockerů z Hybernie

Bára Basiková to na TýTý rozjela jako za mlada – manžel i veřejnoprávní stanice jí byli šumafuk a během přímého přenosu ČT poctila francouzským polibkem Petra Koláře. PETRA KOLÁŘE!

Holly Woodová je fanynka ledaskoho, ale Kolář je symbolem nesnášeného. Jeho líbačka s nadrženou Bárou jí dala chvilku, aby tyto pocity opravdu krátce analyzovala. Nuže:

Svými dlouhatánskými vlasy, které by tolik potřebovaly žehličku, jí připomíná ostudnou dobu, kdy jako dítě milovala Kelly Family. Spolužáci na gymnáziu se to ex post doslechli a vznikla fáma, že vlastní tepláky s Paddym. Byla to samozřejmě lež, měla jen povlečení.

Kdyby mohla říci, že nikdy nenavštívila žádný muzikál Petra Koláře, byla by šťastná. Není to tak – viděla Golema. Pozval ji tatínek s přítelkyní, a tak ze slušnosti šla, poprvé a naposledy vkročila do Hybernie, nevěřícně zamrkala nad lístkem za 400 Kč (!!!) a pak ve vyprodaném sále 3 dlouhé hodiny poslouchala, jak Petr zpívá nezapomenutelné verše typu „Žid musí s Židem žíííít“. Nenávist, ztracený čas a kulturní hodnota nula. A ke všemu, i přes nezpochybnitelnou podobu, Kolář ani nehrál Golema.

Tak a teď zpět k tomu polibku. Petr je v tom vlastně docela nevinně, pomyslným zahradníčkem, který hubičce dodával potřebnou vláhu, byla spíše Basiková. Holly jen spekuluje, ale manželství s mladým Petrem Polákem – otcem jejího syna – už zřejmě skončilo.

Báře se možná nechtělo volat do bulváru, a tak se rozhodla, že spojí příjemné s užitečným a pomuchlá Koláře v přímém přenosu během společného duetu Tam za vodou v rákosí. Petr nemohl utéct a zpráva určitě nezapadne. Win-win.

Zítra lze čekat obří fotku jejich jazykového duelu na titulce Blesku a zřejmě i Aha. V integrovaném newsroomu těchto 2 deníků někdo od včerejška hodně pilně zoomoval a zvětšoval. A zaplaťpánbůh, že tam to rákosí nebylo, vzhledem k tomu, jak potlesk Báru ke konci vydráždil. Petr nestačil uhýbat.

Holly jen prostě nechápe, proč si zřejmě hormony a alkoholem poblázněná Basiková nemohla vybrat na svůj výpad někoho jiného?

Bára svou make-out session později omluvila tím, že jsou s Petrem rockeři, takže co se všichni jako diví, že tam „byly jazyky“. Hahaha. Ano, jsme všichni takoví maloměšťáci! Pardon, ale nedivit se, že tohle předvádí „rockeři“ z Hybernie na ČT, je stejné, jako nezvednout obočí až ke hvězdám, když někdo řekne, že Václav Klaus je disidentem 21. století.