Holly Woodová a Balenciaga na drogách – módní web

Holly Woodová komentuje tristní reprezentaci nového parfému Balenciaga herečkou Kristen Stewart a soud s Britney Spears! Než přejde k palčivým událostem světového šoubyzu, mohou čtenářky rozehřát svá ledová srdce nepřejících mrch rychlou novinkou: krásný Justin Timberlake je něčí manžel! Vzal si herečku Jessicu Biel kdesi v jižní Itálii.

A teď ty méně povznášející zprávy …

Dvaadvacetiletá herečka Kristen Stewart, která ustála svou údajnou „nevěru“ ve stylu 50 Shades of Grey a znovu „randí“ s Robertem Pattisonem, je mluvčí nového parfému Florabotanica legendární francouzské značky Balenciaga. Propagovat ho měla i během rozhovoru vysílaného živě na stránkách módní firmy.

Její fanoušci poslali víc než 5 000 otázek, což znamená, že i kdyby na každou stou odpověděla jednoduchou větou, tak by plánovanou půlhodinu bohatě naplnila.

Ovšem to by nesměla Kristen vládnout vyjadřovacími schopnostmi zkouřeného hipíka s poruchou pozornosti po víkendu na festivalu Burning Man. Nic proti ničemu z dříve vyjmenovaného, Holly si pouze nemyslí, že by za takový výkon měl někdo někomu platit a určitě se na to nikdo nechce koukat.

Interview v psychedelicky vytapetovaných kulisách, které prý vypadaly přesně jako vnitřek Kristeniny hlavy (její slova), skončilo po 16 minutách a nejen Holly po něm zůstala podobně spadlá čelist, jako když se Britney Spears rozhodla předvést moderní verzi Křiku Edvarda Muncha, oholila si hlavu a potom zmlátila deštníkem paparazzi auto.

Kristen sebou spasticky škubala, mlaskala na flakón s parfémem jako Ben Affleck na striptérku v Las Vegas a nervózní nohy jí lítaly okolo židle v nefalšovaném Gangnam stylu.

Floskule, kterými odpovídala na otázky francouzské novinářky, by dal dohromady jakýkoliv náhodně oslovený občan ve VIP Zprávách nesoucí si rohlíky a Blesk z večerky, kterému by po anketní otázce dali zběžně přičichnout k navoněnému papírku:

„Ten Jarda Jágr byl vždycky sympaťák a líběj se mu malý prsa, je prostě bombovej, stejně jako Rytmusova písnička pro Daru 8. oktober! Už umím refrén nazpaměť, vám to zazpívám – navždy ťa buděm lubiť! – a teď chcete popsat tuhle vůni třema slovama? Hm, ježiš, to je docela těžký, tak třeba – já nevim – nebezpečná? Taková jakože superfrancouzká … no a vůbec nevoní jako moje babička“.

A Kristen je taky upřímná: „Naštěstí se mi ta vůně líbí, takže nemusím ani lhát.“ A poprvé v životě je cítit něčím jiným než potem – tedy pardon – svým přirozeným aroma: „Je mi jen 22 let a tohle je vlastně můj první parfém.“ Jenže paranoia si čas ani místo nevybírá: „Jaký mi připomíná film? Eh, eh, z té otázky jsem nervózní.“

Vrcholem bylo, když svým fandům sdělila, že si teď „opravdu nedělá prd.l“– jen ten zadek opsala decentněji akronymem vulgárního bullshitting. To samé kdysi v televizi vypadlo z bývalé guvernérky Aljašky, bývalé kandidátky na americkou prezidentku a bývalé reality TV „star“ Sarah Palin a tehdy se už opravdu všichni napříč politickým spektrem shodli, že prostě nemá úroveň.

Balenciaga by úroveň mít měla, proto už dost s Kristen. Není vtipná, neumí hrát, nemá žádný rozhled a management nechť ji spíš než před kameru posadí někam do stínu na lavičku, dá do ruky knížku a nutí číst, číst a číst. Klidně Twilight. Je třeba začít pomalu a lehkými slovíčky.

Nyní k Britney Spears. Bývalý manažer Sam Lufti ji žaluje o 15 % z jejích zisků v letech 2007 až 2008 a dlouho očekáváný soud právě začal.

Události v životě Britney těch několika let jsou jako černá díra – všichni viděli, jak popová barbínka kroužila v roztrhaných punčocháčích nebo teplákách (nebo v obojím) celé noci po LA, oholila si vlasy a nakonec ji opravdu proti její vůli hospitalizovali tzv. pod kódem 5150, tedy přímo do postele se svěrací kazajkou. Nikdo ale přesně neví, co se tehdy stalo.

Rodiče Britney zbavili svéprávnosti a tak před soudem nemusí vypovídat. Zato nepříjemný a protivný Lufti přísahal na Bibli a potom vyslovil, co si stejně všichni dávno mysleli.

Britney, které později lékaři údajně odhalili bipolární poruchu, prý brala drogu krystalický metamfetamin a zneužívala i farmaceutické amfetaminy v podobě léku Adderall, kterým se v USA léčí poruchy pozornosti (Brit si jich měla vzít najednou 6 až 8 než ji tehdy odvezli).

Vlasy si oholila, aby ji skrze vzorek nemohli na drogy testovat a neodebrali jí z péče její dva syny. Tým Britney Spears tohle všechno samozřejmě popírá a Luftiho nazývá lhářem.

Jak správně podotýká newyorský blogger Michael K – komu věřit? Slizkému manažerovi, který ji těmi prášky tehdy asi krmil a používal ji potom jako osobní bankomat nebo rodičům Spearsovým, kteří ji prášky krmí teď a používají ji jako… osobní bankomat?

Těžký je život opravdové celebrity. A aby se to všechno propojilo – právník maminky Lynn u soudu řekl, že Britney se začala hroutit po rozchodu s Justinem Timberlakem před deseti lety.