Hnědé vlasy

Jak se říká, vlasy jsou korunou krásy. Správná barva a střih vlasů dokáží z každého člověka vyčarovat krásnou labuť.

Barva, kterou je možné vidět nejčastěji je hnědá (tato barva reprezentuje přátelskost, společenskost a důvěryhodnost). Hnědá sluší téměř každému. Ale je důležité vybrat ten správný odstín.

Hnědé vlasy pasují ik tmavé, i ke světlé pokožce.Mezi nejvíce vyjímá se odstíny patří oříškově hnědé, nugátové odstíny nebo sytě kaštanové odstíny hnědé. Hnědá je neutrální barva, takže je vhodná pro jakoukoliv barvu oblečení, make-upu nebo doplňků.

Mezi další velmi pěkné a běžně viditelné barvy patří blond a červená.

Blond vzbuzuje u mužů největší pozornost, tato barva působí svůdně, graciézně nebo nevinně.Nejvíce sluší lidem, kteří byli blond už v dětství – daný člověk má správný tón pleti. Světlé blond vlasy zviditelňují chybičky na obličeji, na druhé straně tmavý blond všechno maskuje. Při volbě světlé nebo tmavé blond barvy je znovu rozhodující tón pleti. K světlé pokožce sluší studené blond odstíny, k tmavé pasují odstíny medová, zlatá či karamelová.

Pokud na sebe rádi upozorňujete, červená barva je tu pro vás.Tato barva se hodí převážně pro mladé ženy. U starší pleti se projevuje tak, že člověk následně vypadá ještě starší. Výběr odstínu je nejlepší realizován podle barvy očí. Zářivá červená pasuje k světle modrým očím, k zeleným očím pasuje teplo rezavá. Originál červené vlasy jsou velmi vzácné. Tito lidé vytvářejí úplně samostatnou kategorii a odlišují se také v typu pokožky a dokonce i ve stavbě obličeje.Obvykle mají velmi světlou pokožku pokrytou pihami, modré oči a světlé ochlupení.

.