H&M slaví 10 let v ČR

Jako by to bylo včera. První pobočka s magickými červenými písmeny spatřila pražské světlo světa před 10 lety na Smíchově. Okolo procházející novináři, kteří nemohou vynechat žádnou tiskovou konferenci kvůli pohoštění zdarma, na sebe večer před samotným otevřením obchodu pořvávali: „Takže zítra v tom HM, jídlo bude!“.

Ať už pak člověk šel na sebehonosnější prezentaci všech těch návrhářských kolaborací, či se jen skvěle bavil na nějakém z legendárních večírků v showroomu, musel na tu větu žurnalistů s manýry bezdomovců myslet. Jídlo bude.

H&M je v Čechách silná značka, která sem přinesla rozhodně víc vkusu. Kdo na ni nadává, měl by si vzpomenout, co se tu nosilo předtím. Clockhouse. Od otevření prvního obchodu H&M jich v Čechách vyrostlo celkem 40 dalších.

Na českém PR managmentu značky je sympatické, že si ke spolupráci nevybírá prvoplánové celebrity, které umí na červený koberec i mimo něj tak, že svými outfity z textilového řetězce zdatně konkurují i proslulým módním domům.

Kdo má rád tuhle značku a dobrou hudbu, může dorazit 19. 9. do H&M Na Příkopě. Od 17 hodin je vstup pro zvané, kde bude hrát DJ Radeq Brousil (jinak také známý fotograf a pražský hipster s mohutným knírem a obsesí polévkou Pho).

Na tento „předvečírek“ je možné vyhrát vstup. Jak? Stačí se vyfotit v zajímavém outfitu na tramvajových zastávkách Anděl, I.P. Pavlova nebo Náměstí Republiky. Druhou možností je účast ve hře v chytání oblečení na webu www.10lethm.cz.

Od 19 hodin zahrají skvělé kapely Ohm Square a Midi Lidi. Součástí oslav bude nejen kupón na slevu na nákup, ale také premiéra bytové kolekce H&M Home.