Herschel Supply: batohy, tašky a peněženky z kolekce podzim 2014

24. 09. 2014 | s.e.n.

picture-1-1360796470-2063915

Kanadská značka Herschel Supply představila během srpna a září svou podzimní kolekci batohů, tašek a peněženek. I tentokrát zůstala značka věrná svému stylu a pokračuje v nastartovaném trendu. Herschel Supply navrhuje nadčasová a vysoce praktická, odolná a stylově čistě vyhraněná zavazadla.

Herschel Supply vyznává tradiční hodnoty a příliš neexperimentuje v tom, co funguje. Zároveň se ale například také nebojí do vzhledu svých zavazadel začlenit plochy s netradičními dekorativními potisky, na které vymýšlí vlastní vzory. Pro své tašky a batohy čerpá inspiraci z toho nejlepšího, co v oblasti osobních zavazadel kdy vzniklo.

Nedočkáme se tedy žádných vyloženě extravagancí, ale přesto jde o vizuálně velmi zajímavé a často až uhrančivé tašky a bez přehánění „artefakty“, ze kterých doslova dýchá nejen atmosféra dalekých cest a neuvěřitelné zážitky dávných cestovatelů, ale třeba také to nezapomenutelné a tak těžko pojmenovatelné, ta nostalgie, co zbyla z našich dětských výletů s rodiči na hory, z dávných pionýrských táborů, z výletů se školou a ze všech těch dobrodružných výprav do okolí naších domovů, které jsme v dětství s kamarády a se školním batohem nebo jiným batůžkem na zádech takřka každodenně podnikali. Ostatně velmi nápaditá je také podzimní kolekce malých batohů pro děti. Podívejte se také na katalogovou stránku s batohy a taškami Herschel Supply.

Vzpomínáte? Cítíte v tom také ten starý dobrý ruksak? Podívejte se na pár fotek a video z kolekce Herschel Supply podzim 2014 a řekněte sami, mám pravdu, působí to na vás také tak?

S prezentací podzimní kampaně začal label Herschel již během letních prázdnin, kdy byl zveřejněn kompletní lookbook, a s příchodem září a začátkem podzimu představila značka Herschel Supply další nové atraktivní vzory a potisky, které na podzim 2014 budou zdobit tašky a batohy. Nejzdařilejší jsou podle mého Hunt Print, Geo Print, Tiger Camo Print. Výborná je také kombinace s maskáčovým motivem, který podtrhuje surový army vzhledu některých tašek a batohů z podzimní kolekce Herschel.