Got2b od Schwarzkopf – recenze

Značka Schwarzkopf je známá pro své kvalitní produkty na vlasy. Řada Got2b nabízí stylingové přípravky pro dokonalý účes. Mezi oblíbené produkty patří vosk na vlasy, který účes skvěle uhladí a drží opravdu dlouho.

Z řady Got2b však rozhodně stojí za vyzkoušení i další produkty. Které to jsou?

Got2b Volumizing spray mousse ze série Volumania

Tahle pěna ve spreji se má aplikovat přímo do vlasů, kde po nastříkání nabobtná. Tento způsob aplikace nemusí každému vyhovovat, je však možné ji nastříkat nejprve do dlaní a následně vetřít do vlasů.

Pěna splňuje to, co slibuje – vlasy nadzvedne a objem vydrží. Má však zhruba stejný efekt jako jiné pěny pro objem od Schwarzkopf, nejedná se tedy o nic přelomového.

Got2b POWDER’ful – Volumizing Styling Powder

Jedná se o pudr, který se nanáší ke kořínkům vlasů a tím vytváří větší objem. Nutno dodat, že funguje skutečně skvěle! Stačí nasypat trošku prášku na prsty a vetřít ho ke kořínkům tam, kde se mají vlasy zvednout.

Poté se vlasy jednoduše načechrají pomocí prstů a úžasný objem, který drží po celý den, je na světě. Objem vydrží až do dalšího umytí.

Produkt navíc působí částečně jako suchý šampon, takže pokud člověk zrovna nemá čas na mytí vlasů, pomůže mu mastnější vlasy zamaskovat.

Na druhou stranu vysušuje pokožku hlavy a spolu s kožním mazem vytváří film, kvůli kterému nemůže pokožka hlavy dýchat. Proto není vhodné ho používat každý den.