Fler Fashion Fight

Portál s handmade a originály Fler. cz vyzval tento týden všechny fanoušky originální módy, aby ukázali své outfity a srovnali síly s ostatními módními nadšenci. Vyhlásil totiž soutěž s názvem Fler Fashion Fight. Úkolem soutěžících je vytvořit a nafotit co nejzajímavější outfit.

O vítězi budou během podzimu rozhodovat diváci svým hlasováním. Porota v čele s nejsledovanější českou módní bloggerkou Sandrou Leopardovou a autorkou kontroverzního blogu Modnipeklo.cz Adou vybere vítěze speciální ceny poroty.

Ve Fler Fashion Fight se utkají módní blogeři, návrháři i všichni ostatní, které móda zajímá. Jsou omezeni jedinou podmínkou – součástí fotografovaného outfitu musí být alespoň jedna věc dostupná na Fler.cz.

„Víme moc dobře, že česká módní scéna nespí, protože na Fleru svoje zboží nabízí velká část jejích zástupců. Současně s nadšením sledujeme rostoucí popularitu módních blogů. Proto nás napadlo spojit všechny módní nadšence v soutěži, která by pro ně byla opravdovou výzvou,“ vysvětluje Jiří Kubeš, majitel Fler.cz, jak a proč Fler Fashion Fight vzniknul.

„Chceme ukázat, že Česko není šedivé a nudné, ale že se tu lidé umí módou bavit. Proto jsme oslovili jak tvůrce, tak módní bloggery i veřejnost, aby se zapojili,“ popisuje Jiří Kubeš. Své fotografie mohou soutěžící přihlašovat do soutěže do 17. října na stránce www.fashionfight.cz, kde se také dočtou pravidla soutěže.

Veřejné hlasování bude spuštěno 25. října, kdy bude poprvé zveřejněno 32 outfitů, které se probojovaly do veřejné části soutěže. Každý z nich bude mít svou fotogalerii, kde si diváci budou moci outfity prohlédnout a hlasovat pro ně.

Fler Fashion Fight má být především zábava, ale to neznamená, že o nic nepůjde. Ve hře jsou finanční odměny a věcné ceny od partnera soutěže MALL.CZ v celkové hodnotě přes 50 000 Kč. K jejich získání vedou dvě cesty – divácká soutěž a cena poroty.

V divácké soutěži (viz schéma níže) nejdřív proběhne vyřazovací kolo, kdy z úvodních 32 outfitů vybraných porotou zbyde 16, a pak nastane ten pravý „fight“. Soutěžící se budou pavoukem „jeden na jednoho“ probojovávat až do finále.

Udělovat se bude i cena poroty. V té zasednou česká módní bloggerka Sandra Leopardová, autorka blogu Modnipeklo.cz Ada, za mužskou část pak foodbloger pan Cuketka a majitel Fler.cz Jiří Kubeš.