Exot TV aneb Nepřepínejte kanela

Televize Barrandov přišla na dokonalý způsob, jak si velmi levně udělat reklamu a přitáhnout diváky. Do pořadu Volejte věštce začali tvůrci obsazovat čím dál větší exoty. A čím větší exot, tím větší věhlas. Videa z pořadu kolují (nejen) po sociálních sítí rychlostí blesku.

Tohle se totiž v televizi vážně moc často nevidí. Začalo to před nedávnem věštcem Vlastou Plamínkem, který ve studiu bubnuje na bubínek, vydává podivné zvuky, občas mám pocit, že se snaží i o zpěv. Někdy máchá rukama a velmi hustou energii, kterou vytvořil, posílá divákům pro uvolnění. Mně teda následující video moc neuvolnilo.

Novou hvězdou pořadu je cikánka Jolanda. Vykládá cikánské karty. Když jí divák položí otázku, řekne mu: „Děkuji za odpověď„. S volajícími má soucit. „Vy celej život už podle toho hlasu máte takovou smůlu, že celej život lepí se vám na prsty smůlu. „Její předpovědi jsou zajímavé a asi má rády psy. „Vy jste krásná duše, vaše vztahy – vidím, že opravdu chcete být milovaná, protože pes je přítel člověka.“ Její věštby jsou srozumitelné. „Vy se odstěhujete. Ano. Tady máte anděla, lodě míří vysoko.“ 

Jolanda ví, že je v televizi proto, aby lidem pomáhala a věštila jim budoucnost. (Za sedmdesát korun za minutu). „Tady jsme od toho, já vám splním tři karty. My chceme, abysem vám já pomohla. Kdybych mohla, tak udělám hodně Jolandy ze sebe a každýmu bych pomohla, aby nebyli sami. Opět jsme tady k vám, vidím, slyším a poslouchám. Řeknu vám na vaše otázky, můžete položit jenom jednu a odpovím vám tři.

Takže: „Volejte, nenechte se zmást, nepřepínejte kanela a chci abyste jeli na tenhleten program.“

A abyste neměli pocit, že už nemůže být nic horšího, tak tady máte názornou ukázku toho, že může.

TIP: Podívejte se, jak uklidit byt.