Eveline Cosmetics: pečující laky na nehty

eveline-cosmetics-lak-na-nehty

Lámající se nehty, záděry a další podobné problémy trápí mnoho žen. S účinným řešením přichází značka Eveline Cosmetics, která nabízí speciální řadu pečujících laků.

Pěkné, udržované nehty a nehtová kůžička jsou důležité pro mnoho žen. Bohužel ne vždy je péče o ně tak jednoduchá, jak se na první pohled může zdát. Záděry, loupající se nehtová kůžička a další potíže se čas od času nevyhýbají téměř nikomu.

Mnohdy je na vině nedostatek vitamínu B. Je proto třeba se zaměřit nejen na vnější péči, nýbrž i na správnou skladbu jídelníčku.

Kondicionér na nehty od Eveline

Pro měkké a lámavé nehty je určen kondicionér na nehty 8v1. Nehty skutečně zpevní a zastaví jejich třepení. Účinnou regeneraci lze sledovat hned po prvním použití, navíc nehty získají hezký odstín a lesk.

Dle návodu by se na nehty měly nanést tři vrstvy. Ty se poté nechají 3 dny působit a následně se odstraní. Celá procedura se pak opakuje dle potřeby.

Je třeba počítat s tím, že žádný produkt nevyčaruje nehty pevné jako kámen během pár hodin či dní. Je třeba se obrnit trpělivostí a, jak již bylo řečeno, zaměřit se také na vyvážený jídelníček. Ten má totiž (společně s genetikou) na stav nehtů značný vliv.