Eurojordán okna

Neprehľadnuteľnou firmou zabývající se plastovými okny je Eurojordán. Firma vznikla v české republice a na začátku se začala zabývat výrobou a montáží žaluzií a stínící techniky. Rychle rostoucí trh si vyžádal rozšíření výroby na co Eurojordán reagoval zahájením vlastní výroby a montáží plastových oken. 

Své zastoupení přenesl i na Slovensko, kde se od první chvíle stal vyhledávaným výrobcem a dodavatelem plastových oken, preskleňovaní lodžií a balkonů. Svůj sortiment prací rozšířila firma o zateplování domů a fasád.

Logistiku vyřešila firma vlastní nákladní dopravou.Plnoautomatické linky na výrobu plastových oken jsou řízeny počítačem což zaručuje přesnou výrobu dle přání zákazníka a vylučuje tak případné nepřesnosti způsobené selháním lidského faktoru. Firma pronikla svými výrobky i na rumunský trh. Vysoce profesionální výrobky oslovili nejen nespočet zákazníků, ale výrobky si ve firmě Eurojordán dávají zhotovovat menší firmy zabývající se výměnou oken. 

Takže, pokud jste se ještě nerozhodli a ve svém panelákovém bytě již více nesnášíte neustále nedoplatky za úniky tepla způsobené nedoliehavosťou starých oken a neoplášťovanej fasády, kontaktujte firmu Eurojordán v některém ze 60-ti obchodních zastoupení na Slovensku a v dohodnutém termínu po odborné konzultaci a zaměření Vám dodáme výrobky v certifikované kvalitě a jejich osazení bude provedeno odbornými pracovníky dlouhodobě pracující v tomto oboru.Na své výrobky a provedenou práci poskytujeme záruku dle platných norem.

.