Elle.cz a trapas s novým singlem od Madonny

My blondýny (bez ohledu na barvu vlasů) milujeme Madonnu. Česká Elle to ví, a tak nám Madonnu servíruje poměrně často a ráda. A my rády klikáme na články a všichni jsou spokojení.

Právě v těchto dnech  se Elle.cz snaží zaujmout čtenářky (a těch pár mužů čtenářů, kteří tenhle web taky čtou) hned na hlavní stránce titulkem To musíte slyšet: Madonna má nový singl!   Kliknu celá natěšená, přečtu si úvodních pár řádek o tom, že Madonna má nový singl, který se jmenuje Give Me All Your Love, a ve kterém nám Madonna namíchala koktejl, který si budeme chtít dát na každém večírku. A pod tím vším je video.

  Jenže to video je zablokované. Takže neuslyšíme vůbec nic, jen se pěkně naštveme. Elle se pokládá za prestižní módní časopis. Jenže žít jen z pověsti se nedá, chce to na ní pořádně makat. Otrávit čtenářky tím, že do článku přidáte video, které nelze spustit, je trapné. A o profesionalitě to moc nesvědčí. Přitom stačí málo. Než článek zveřejníte, prostě si zkontrolovat, jestli video funguje. Zvládne to i blondýna!