Duckface v akci aneb Pošli pusu

Když se podívám skoro na jakoukoliv internetovou soutěž na principu „Pošli fotku a vyhraj“, je mi jasné, že uvidím spoustu fotek příšerných, neostrých, nezajímavých a bez nápadu. Pokud se soutěží navíc s fotkami, kde jsou lidé, je jasné, že uvidím spoustu urputně našpulených rtů (trefně přezdívaných duckface, v překladu je to něco jako kačeří ksicht), spoustu fotek druhu „helejakjsemděsněsexy“, plus větší než malé množství fotek, s nimiž bych se nechlubila ani po postižení náhlým šílenstvím.

Přesně tohle jsem viděla na webu www.poslipolibek.cz. Firma Compeed na něm spáchala valentýnskou soutěž (jasně, že její náplast proti oparům vyskakuje z každého rohu) a vítěz pojede na víkend do Paříže. Kategorie Duckface aneb Jak i z hezkého člověka vyrobit zrůdičku. Až do dneška jsem si myslela, že tohle sebehyzdění postihuje jen holky do šestnácti let. Jenže ono se to začalo šířit i mezi muži… Poznámka: Rty našpulené až na hranici možností lidského těla nejsou sexy, nejsou hezké – a svůdné možná jsou na živo, ale rozhodně ne na fotce. Tečka.

Kategorie Helejakjsemděsněsexy. Podmínka: Nasadit výraz a pózu, o kterých je focená osoba přesvědčená, že jsou svůdné. Bonus: Ukázat nadupaný výstřih. 

Kategorie Milujeme zvířátka. Kachna (nejspíš mrtvá), prasátka, psi… Představa, že by mi rty olizoval pašík, který se před chvílí rochal v hnoji… fujtajbl. 

  Kategorie Umění. Vezmi fotku, naplácej k ní srdíčka, kytičky nebo aspoň nějaký text. Bude to krása nesmírná.

Kategorii Hnus soutěže by vyhrála fotka rtů s oparem. Jooo, on to není opar, ono je to srdíčko… 

 

A názvy fotek, ty jsou taky pro silné povahy. Třeba: WzPoMíNkOvÁ 😛 :*, Lovuju tě, Pusy pusy, nebo Srdíčko, moc tě muckám. 

V soutěži se dá hlasovat do 11. března. A nejvyšší počet hlasů (jako i v jiných podobných soutěžích) nemají ty nejzajímavější fotky, ale ty, jejichž autoři dokážou nejvíc otravovat na různých diskuzních webech nebo Facebooku  s žádostmi o hlas. 

A přitom se i tady dají najít vážně zajímavé fotky s nápadem, vtipem nebo atmosférou. Škoda, že mezi vítěznými nejspíš nebudou

  ________________________________________________

Zdroj všech fotografií: www.poslipolibek.cz