Dlouhotrvající lesk na rty Dermacol 16h lip color

Neslíbatelný, dlouhotrvající lesk na rty Dermacol 16h lip color ulehčí život každé ženě, která se již dlouhou dobu snaží najít skutečně odolný zbarvený lesk na rty. Co od něho očekávat?

Pokud existuje produkt určený na rty, který má skutečně dlouhou výdrž, je to rozhodně Dermacol 16h lip color. Spolehlivě přežije od rána až do večera, a to i přes konzumaci jídla a pití.

Lesk na rty Dermacol 16h lip color dokáže z jakýchkoliv rtů udělat rty neodolatelně smyslné, které si zaslouží obdiv a vášnivé polibky. Efekt navíc vydrží mnohem déle než slibovaných 16 hodin.

Skvěle drží a není nutné jej každou hodinu kontrolovat, prostě tam je, přilne ke rtům a jen tak se od nich neodlepí.

Bohatý výběr barevných odstínů lesku na rty od Dermacolu

Také z hlediska výběru barev si Dermacol zaslouží pochvalu. Nabídka zahrnuje jak přirozené nude odstíny, tak odstíny syté až provokativní. Pigmentace lesků je navíc skutečně vysoká a během dne se nemění.

Snadná a rychlá aplikace lesku na rty Dermacol 16h lip color

Aplikace je u revolučního dlouhotrvajícímu lesku na rty Dermacol 16h lip color snadná. Sestává ze dvou fází. Nejdříve se nanese první vrstva, jíž je třeba nechat cca 1 minutu zaschnout.

V druhé fázi aplikace se zaschlá první vrstva přetře hydratačním leskem, který zabrání přesušení rtů.

Výhodou je šikovně navržený aplikátor, který je úzký a umožňuje tak vytvoření přesné linie na rtech. Výsledek je s tímto produktem zkrátka dokonalý.