Dělá z nás Stilago blbce?


Staňte se nezávazně členem online nákupního klubu Stilago a objevte skrytou nabídku módy velkých světových značek, zlevněnou až o 70%.  (citace ze Stilago.cz)
Aááách. To musím mít. Velké světové značky. A tááák levně!

Společnost Stilago byla založena mezinárodním týmem módních expertů s jediným cílem: poskytovat zákazníkům elegantní a rozmanitou škálu předních módních značek na vrcholu slev.

Zní to skvěle, že? Jenže to má jedno velké ALE! Stilago totiž nenabízí velké světové značky se slevou až 70%. Stilago nabízí naprosto běžně prodávané hadříky, které najdete třeba v zásilkových obchodech Bonprix nebo Halens. A ani se neobtěžuje nafotit si zboží jinak, aby to nebylo tak strašně nápadné. 

Příklad první. Šaty a kabátek, které nabízí Stilago za docela nehoráznou cenu, koupíte jinde za půlku. Překvapivě má stejný výrobek u stejných prodejců jinou délku i složení materiálu. 

Pobavil mě i popis šatů na Stilagu: „Vysněné. Flitry a korálky působivé akcenty pase. Se zabudovaným páskem… Široké, a pohodlné pásky. Cca. 98 cm dlouhé.


Po kliknutí se obrázky zobrazí ve větší velikosti. 

 Ceny Stilago: kabátek 899 korun, šaty 1390 korun. Ceny Bonprix jsou 599 korun za kabátek a 799 korun za šaty. 

Příklad druhý. Stejný top, jako Stilago, prodává i Halens. O 30 korun levněji. Kde je kruci ta sleva od Stilaga? 

 

Případ třetí. Zase stejné šaty. Stilago 1229 korun. Bonprix 649 korun. Zatímco Stilago uvádí, že jde o 100% viskózu, podle Bonprix jsou šaty z 95% viskózy a 5% elastanu

  A případ čtvrtý. Opět šaty, cena je tentokrát vyšší v Halens.
Chápu, že kšeft je kšeft a o peníze jde až v první řadě. Ale dělat ze zákazníků úplný pitomce, stojí to Stilagu za to?