Dámské plavky Lorin

Pod značkou Lorin se prodávají plavky, které osloví jak moderní ženy, tak dívky. V nabídce plavek značky Lorin nechybí moderní trendy dvojdílné plavky i retro plavky s vyššími kalhotkami, bikiny, elegantní dvoudílné plavky klasického střihu a řada dalších stylových plavek, které se hodí na pláž k moři i k českému rybníku.

V nabídce plavek značky Lorin převládají syté barvy, které hezky zvýrazní čokoládově opálené ženské tělo. Nechybí však ani elegantní černé plavky nebo plavky v tělových odstínech. Časté jsou i květinové vzory.

Podprsenky plavek mívají vázání na zádech i na šíji a běžné jsou vyjímatelné zpevňující vycpávky, které svůdně zdůrazní a krásně vytvarují poprsí. Nechybí plavky, které mají vyztužené košíčky s kosticemi, avšak vybírat se dá i z plavek bez kostic. I když většina dvoudílných plavek Lorin výztuž pro lepší držení prsou má.

Lorin je značka dámských plavek. Sortiment plavek Lorin se zaměřuje zejména na dvoudílné plavky, tedy na plavky určené k rekreačnímu vyžití. K rekreaci a dovolené neodmyslitelně patří krásné zážitky a příjemné chvíle, proto jsou také plavky Lorin navrhovány se zřetelem právě na tyto dvě okolnosti.

Plavky Lorin mají být krásné a příjemné na nošení. Podle názorů mnoha žen se značce Lorin toto předsevzetí daří naplňovat.