Dámské boty na zimu: kozačky, sněhule i válenky

24. 11. 2014 | s.e.n.

Minulý týden jsme se zaměřili především na dámské boty na zimu. Představili jsme si několik zajímavých módních značek a výrobců obuvi, kteří navrhují a vyrábějí originální a stylovou zimní obuv pro ženy, ale také pro dívky a děti: kozačky, válenky, zimní kotníčková obuv, sněhule.

Když se řekne zimní dámské boty, tak se každému vybaví nejdříve asi dámské kozačky nebo sportovně laděné, outdoorové nebo volnočasové zateplené kotníkové boty. Kromě obligátních kožených nebo semišových kozaček ale dámy v zimě rády nosí také jiné typy bot. Do bílého sněhu je radost vyjít ve stylových sněhulích. Na procházku romanticky zasněženou zimní krajinou si můžete vyrazit také v rozkošných válenkách s kožíškem, které zahřejí nohy už jen pouhým pohledem na ně. Praktické jsou zmíněné zimní kotníkové boty nebo když je mírnější zima, jistě oceníte pohodlí zateplených tenisek a pro chůzi v rozbředlém sněhu jsou nenahraditelné třeba zateplené holínky.

Velký úspěch sklidily válenky od značky EMU, které jsou vyrobené z pravé přírodní ovčí kožešiny a vlny. Cenu elegance by si pak zasloužily kozačky od značek Victoria Delef nebo Xti. Ostatně podívejte se na náš malý souhrn inspirace pro nastávající zimní sezonu ze 47. týdne roku 2014.

Prolistovat celý katalog Válenky Break and Walk.