Dámská parfémovaná voda Chloé Nomade

Horká novinka od značky Chloé je tu. Jedná se o novou, naprosto jedinečnou vůni Chloé NOMADE, která překvapí originální designem flakónku i vůní, jež se od ostatních parfémovaných vod této značky do velké míry liší.

Parfémovaná voda Chloé Nomade je ze začátku možná trochu divoká a silná, ovšem po chvíli se velmi příjemně rozvolní a nabídne skutečně jedinečný zážitek.

Dámská parfémovaná voda Chloé Nomade.

Jak již bylo řečeno, jedná se o naprosté vybočení z řady pudrových a sladkých květinových vůní, které jsou pro značku Chloé typické.

Parfém Nomade je, jak sám název napovídá, tím pravým pro ženy se srdcem bohémky a touhou po dobrodružství. Byl stvořen tak, aby podpořil výjimečnost jeho nositelky.

Složení dámského parfému Nomade od Chloé:

  • hlava: mirabelka
  • srdce: frézie
  • základ: dubový mech

Chyprové vůně jsou zpočátku silné, nicméně po chvíli lze cítit svěží mirabelky, které vůni odlehčí. Stejný účinek má rovněž frézie. Voní krásně, přímo božsky!

Na úvod výrazný parfém se zkrátka po pár minutách promění v elegantní a sofistikovanou vůni, která bude jeho nositelku obklopovat po celý den i noc.

Mezi muži je už několik let velice oblíbený parfém Bleu de Chanel, na který si lze na Vmagazin.cz přečíst recenzi. Jedná se o výjimečnou a nezaměnitelnou vůni, kterou by měl alespoň jednou za život vyzkoušet každý. Proč? Protože sedne naprosto všem.