Co pomůže na suchou a podrážděnou pokožku

V zimním období je více než kdy jindy nutné pečovat o pokožku. Každodenně je vystavena působení nepříznivých vlivů vnějšího prostředí jako je vítr, mráz a déšť. Kůže se mnohem rychleji vysušuje. Proto je třeba pokožce zajistit potřebnou míru péče a hydratace.

V dnešní době plné agresivních kosmetických přípravků (mýdla, sprchové gely, šampony) a přechlorované vody, která teče v domácnostech z kohoutků, to však není nijak jednoduché. Ačkoli tělu dopřáváme tu nejlepší péči, snadno se stane, že je pokožka na rukou nebo nohou suchá, citlivá na dotek a rozpraskaná.

To vše obvykle vede k tomu, že je pokožka na nohou či rukou podrážděná a svědí. A nezbývá nic jiného než si nohy či ruce škrábat. Lepší řešení však existuje – kosmetická řada Eucerin.

Kosmetika Eucerin

Výborný je 100 ml regenerační krém Eucerin na nohy pro suchou až atopickou pokožku s 10 % ureou a kyselinou mléčnou. Intenzivně hydratuje, zjemňuje rozpraskanou pokožku a koncentrace urey napomáhá lepší regeneraci kůže.

Lipidy posilují ochrannou kožní bariéru. Přípravek neobsahuje barviva, parfemaci, lanolin a parabeny a minimalizuje riziko podráždění.

Kosmetická řada Eucerin nabízí i další produkty jak pro ženy, tak i muže:

  • hydratační tělové mléko pro citlivou pokožku pH5 400 ml
  • hloubkově hydratační krém pro muže Silver Shave
  • krém na obličej a tělo 12% Omega
  • krém na obličej a tělo pro suchou až atopickou pokožku 5 % urea

To zdaleka není vše. Kosmetická značka Eucerin nabízí řadu dalších produktů.