Chcete svou přítelkyni pustit k vodě? Pomoci mohou mankiny

Chcete poslat svou přítelkyni k vodě, chcete se jí zbavit a nevíte jak? Využijte krásného letního počasí a zosnujte tento plán: Vyjděte si s přítelkyní k vodě, oblékněte si na sebe mankiny, jaké nosí filmový Borat, promenádujte se v těchto úchylných plavkách po pláži a výrazně a hlučně demonstrujte přítomným lidem svůj láskyplný vztah, který vás váže k vaší přítelkyni. Před tím ještě nezapomeňte na patřičné místečko v rozkroku ukrýt pořádný brambor či banán. Pokud ta „za malou chvíli vaše bývalá partnerka“ není úplně padlá na hlavu nebo zcela bez studu, velmi rychle, takřka okamžitě vás sama nechá plavat – a ráda.

Pokud tedy chcete rychle vyřešit „svůj problém“, hurá do plavek, tedy do mankin a jděte na to. Pokud má ale vaše partnerka smysl pro humor, tato metoda nejspíše fungovat nebude. Jenže ruku na srdce, který chlap by se zbavoval ženy, která má smysl pro humor, no ne?

A když jsme u toho smyslu pro humor, toto jsou ideální plavky, ve kterých můžete zažít nějakou pořádnou letní taškařici. A je to také skvělý tip na dárek pro letního oslavence.

Doufám, že jsem se tímto článkem, který vznikl v intencích filmu Borat, nikoho nedotkl a neurazil, a věřím, že čtenářky magazínu Sníme.cz mají smysl nejen pro snění, tajná přání a tužby, ale právě také pro humor.

Mankiny

Ještě malý dodatek na okraj.

Slovo mankiny (ang. mankini) se možná nepoužívá příliš často, a proto si asi zaslouží menší výklad. Mankiny jsou typem plavek, které nosí primárně muži (ale mohou je využít i ženy, např. v kulturistice). Termín mankiny je inspirován slovem bikiny, má jít tedy o jakési bikiny pro muže (man = muž). Tyto plavky zpopularizoval komik Sacha Baron Cohen, když se v nich ve filmu Borat proháněl po pláži. Měl na sobě přesně takové zelené mankiny, jako jsou na obrázku.