Chanel Chance Eau Fraiche: Recenze

Dokonale svěží vůně, která zahalí celé tělo jemnou smyslností a elegancí, se nachází v jedinečném parfému Chance Eau Fraiche od Chanel.

Ze staré řady Chanel Chance vznikla nová, svěžejší vůně Chanel Chance Eau Fraiche. O této vůni by se dalo říci, že patří do zcela jiné skupiny parfémů než právě klasická řada parfémů Chance. Jakoby byla stvořena pro horké letní večery, které jsou prodchnuty romantickou atmosférou.

Vůně Chanel Chance Eau Fraiche byla na trh s parfémy uvedena již v roce 2007. Řadí se mezi lehčí vůně, které však neztrácí kouzlo klasických vůní Chance.

Parfém okouzlí svou lehkou, svěží vůní květin, která na pokožce vydrží po dlouhou dobu. Ingredience jako citron, červený pepř, bílé pižmo, hyacint, čerstvý vetiver, modré dřevo, kosatec, ambrová pačuli a jasmín vytváří naprosto dokonalou kombinaci.

Flakon Chanel Chance Eau Fraiche má jednoduchý a klasický design bez zbytečných ozdob. V tomto případě firma opět vsadila na minimalismus.

Společně s parfémem lze zakoupit i tělový krém Chanel Chance Eau Fraiche či sprchový gel. Kombinace těchto produktů zajistí ještě intenzivnější vůni, která déle vydrží.