Chanel a Orient Expres

Módní dům Chanel uvedl kolekci vůní Les Eaux de Chanel ve francouzském Deauville. Vůně budou na přelomu srpna a září k dostání v parfumerii Douglas v Praze Na Příkopě. Delegace celebrit a kosmetických redaktorů se za Českou republiku účastnila také Cindy Kerberová z Vogue.

Projet se legendárním vlakem Orient Expres zní jako sen, který se na začátku června vyvoleným ambasadorům značky a kosmetickým redaktorům z celého světa splnil. Měli oslavit novinku: kolekci parfémů Les Eaux, které namíchal parfumér Oliver Polge.

I když osobnosti, které se akce zúčastnili, působí pro lokálního čtenáře neznámým dojmem (jen kromě Almy Jodorowsky to jsou jména jako: Alessandra Mastronardi, Ella Purnell, Tao Okamoto, Liu Shi Shi,  Jennie Kim nebo Nicolas Maury), jejich vzhled je nesmírně inspirativní.

Nic vyumělkovaného, přirozené vlasy, make-up a styling, který si lze vytvořit i bez dvou propletených C. Najít kalhoty s vysokým pasem, bílou blůzu nebo sako s dvěma řadami knoflíků lze při troše štěstí v sekáči. Jen vůně by neměla být nikdy levná, protože kvalitní parfém se nedá nijak ošidit a vyplatí si za něj připlatit.