České hvězdy v Conscious róbách

Není to oxymorón: nejstylovější české celebrity  v okázalých, ale přesto ekologických róbách. Nemožné se pomalu stává možným, díky Kláře Vytiskové, Petře Nesvačilové, Janě Plodkové a Ivě Pazderkové i nové ekologické kolekci večerních šatů Exclusive Conscious od H&M. Tahle linie se stala hitem na internetu dávno předtím, než spatřila světlo světa na regálech obchodu v pražském Myslbeku.

Pro milovníky módy je červený koberec, na němž v dnešní době róby celebrit udávají vlastní módní trendy, stejně vzrušující jako přehlídkové molo. V rámci iniciativy Conscious vytvořil módní řetězec H&M exkluzivní kolekci modelů na promenádu po červeném koberci.

Všechny jsou vyrobeny z udržitelnějších materiálů, jako je bio bavlna, konopí a recyklovaný polyester. Kolekce předvádí rozmanité možnosti, které móda šetrnější k životnímu prostředí nabízí. Zahrnuje outfity v nejrůznějších stylech, které odrážejí širokou škálu současné módy na slavnostní příležitosti.

Kolekce Exclusive Conscious, která se bude prodávat od 12. dubna v obchodě Na Příkopě.

ŠATY S FOTOPOTISKEM (Klára Vytisková)

Tyto šaty s fotopotiskem a sladěné sako vyrobené ze směsi recyklovaného polyesteru zdobí kaleidoskop barev.

MAXIŠATY POŠITÉ KORÁLKY (Petra Nesvačilová)

Citronově žluté maxišaty z recyklovaného polyesterového šifonu mají živůtek pošitý korálky, které dodávají klasickému designu zdobený nádech.

DOKONALÁ RÓBA NA ČERVENÝ KOBEREC (Jana Plodková)

Tyto okázalé večerní šaty ušité z krémově bílé biobavlny s horním dílem z hedvábného buklé a s nadýchanou plisovanou sukní z mačkaného organtýnu jsou v prodeji v omezené sérii 1000 očíslovaných kusů.

MAXISUKNĚ S VYSOKÝM ROZPARKEM (Iva Pazderková)

Fuchsiově růžový set z recyklovaného polyesteru, zahrnuje geometricky střižený top s rozstřiženým zadním dílem a maxisukní s vysokým rozparkem.