Bohémský pop-up

S dočasnými obchody alias pop-upy se v poslední době roztrhl pytel. Za tímhle stojí talentovaná Patricia Madárová, stylistka a fotoeditorka, která své cenné zkušenosti nasbírala během života v Anglii. Na katedře vizuálního umění na Westminster College v Londýně tam vystudovala fotografii.

Patricia se rozhodla splnit si svůj velký sen. V britské metropoli se totiž absolutně zamilovala do vintage stylu a o svůj bohatý šatník se chtěla podělit i s Pražany, co jí rozuměli. Proto se letos koná už druhý ročník Boho pop up store. Boho je zároveň název její značky, pod kterou funguje už tři roky.

„Boho cílí na milovníky originálního stylu, které neuspokojují nákupy v unifikovaných prodejnách nadnárodních řetězců, ale hledají unikátní zážitky a umělecké kousky s osobní historií. Ty jsou v nabídce Boho doplněny o pečlivě vybrané módní vintage kousky.

Kromě těch, které sama vyrábím, zde najdete úlovky, které v sobě nesou patinu času, příběhy z minulého života, které nás mohou inspirovat a dodávají trendy šatníku či interiéru jiný rozměr. Jedná se pokaždé o originály,“ vysvětluje samotná autorka.

Přesvědčit se zkízaníci mohou sami na adrese Francouzská 76, Praha 10. Akce se koná koná ve dnech úterý až sobota od 11 do 19 hodin.

www.boho.cz