Bílé tenisky

Každý člověk se při koupi bot kouká na ně rozdílné. Pro někoho je velmi důležitý tvar a typ bot, pro jiného zase barva. Každý jeden z nás má svou oblíbenou barvu s kterou se ztotožňuje. Mezi snad nejoblíbenější barvy můžeme zařadit bílou barvu.

Bílá představuje symbol nevinnosti a čistoty, podtrhuje lidský půvab. Bílé tenisky představují symbol sportovní elegance a to zejména v aristokratických sportech, jako je tenis nebo golf.Určitě každý z Vás zná přísný kód oblékání na tenisovém turnaji Wimbledon. Tento kód od tenistů vyžaduje nošení jen bílých tenisek.

Bílé tenisky jsou oblíbené hlavně během letních měsíců. A to nejen kvůli své jednoduchosti, ale i z praktického důvodu. Bílá barva není během tepla až tak nahřívána, neabsorbuje totiž světlo. Dalším plusem je, že bílé tenisky můžete libovolně kombinovat s černou barvou nebo s pastelovými barvami. 

Ovšem vše má své plus i mínus. Při bílých teniskách je jediným mínusem to, že se velmi jednoduše zašpiní. A čištění není vždy jednoduché. Bílé tenisky třeba čistit podle toho z jakého materiálu jsou vyrobeny. Pokal jsou tenisky z textilu, klidně je můžete hodit i do pračky. Kožené tenisky je třeba čistit pomocí speciálních přípravků, které dokáží zachovat krásu bílých tenisek.

.