Barevné teplíčko

Po delší době jsem zabrousila na web háemka a objevila pár kousků, které podle mne fakt stojí za to. Jsou barevné, vypadají, že budou teplé, a líbí se mi.

Šaty, cena 1 299 korun. Tyhle šaty mi trochu připomínají ty moje dětské, které jsem nosila do školky. Dovedu si je představit i na denní nošení v chladných dnech. Klidně bych si pod ně vzala rolák nebo tluté zimní punčocháče buď v černé barvě anebo ve stejné modré či žluté, jako je potisk. Snažila bych se vyhnout jen červené, je poměrně výrazná a na šatech už je jí i tak dost.

Šaty, cena 1 299 korun, složení 44% polyester, 56% vlna. Tyhle šaty jsou úžasné. A při 56procentním obsahu vlny by mohly být i příjemně teplé.

Rukavice, cena 99 korun. Skvělé. Ideální pro mě. I pro vás. V každé z nás je kus blondýny, ne?

Kabát, cena 1 499 korun, 60% vlna, 40% viskóza. U kabátku mě nadchla barva. A líbí se mi i vysoký podíl vlny. No a když už jsem u těch barev, našla jsem i pár zajímavých kousků na webu Lindex.

Top, cena 449 korun. Délka ve velikosti M je 65 centimetrů. Konečně se přestaly nosit ty nesmyslné hadříky do pasu!

Rolák, cena 699 korun, materiál obsahuje 15% mohéru.

Šaty, cena 799 korun, materiál obsahuje 5%  angory.  Délka ve velikosti M je 87 centimetrů. Miluju tuhle barvu! Šaty jsou zatím na webu v rubrice Coming soon. Prodávat se budou také v bílé a černé barvě a v obchodech by mohly být už v nejbližších dnech.

Kabát, cena 2 499 korun, složení 50% vlna, 30% viskóza, 20% polyester.

A teď už můžeme jenom doufat, že tyhle krásné kousky přijdou i na český trh.