AY mě navrátilo do mladé mysli i těla

Při pohledu do zrcadla jsem byla už totálně vytočená. Viděla jsem naprosto zdrchanou ženskou, s divnou postavou, která rozhodně nevypadala na svých 28 let. Připadala jsem tak o 15 let starší. Samozřejmě jsem se do té doby vymlouvala na to, že jsem matka 2 dětí a mám na to nárok. Spousta starostí v práci, pak přijít domů, a ještě uvařit a uklidit, postarat se o děti a manžela. Ale já chci být zase ta krásná a sebevědomá žena! Kam jen zmizela?

Ten den jsem se rozhodla, že budu cvičit a zase objevím sama sebe. Jenže jaké bylo mé zjištění, že při cvičení myslím na to, co je potřeba nakoupit, že ještě musím vyprat prádlo a nesmím zapomenout poslat ty tabulky do práce. Chtělo se mi plakat. V tu chvíli se prostě cvičit nedá. Ale jak mám vypnout, když těch povinností je tolik?

Večer jsem projížděla nejrůznější blogy o cvičení a na jednom jsem narazila na recenzi na AY.energy. Blogerka to zkoušela sama na sobě a velmi to vychvalovala. Nejvíce se jí na tom líbilo, že jí to pomohlo se zcela koncentrovat na cvičení, a tak podat nejlepší výkon. Přesně to jsem potřebovala! Objednala jsem balíčky a těšila se, až přijdou.

Za 2 dny jsem je měla doma. Odvedla děti do školky a těšila se na cvičení. Připravila jsem si AY a vše vypila. Šla se převléknout do sportovního oblečení, našla si docela sympatické cvičení na doma a začala jsem. Ani nevím jak a celý trénink v délce 45 minut byl za mnou Byla jsem nadšená, bavilo mě to a měla jsem více fyzické síly než obvykle. Ta soustředěnost na tréninky se jen těžko popisuje. To se musí zažít.

Každopádně jsem takto pokračovala a musím říct, že jsem díky AY za půl roku shodila 20kg a krásně zpevnila postavu. Cítím se svěže, mám více energie jak v práci, tak doma na děti. Sice se ani teď necítím na svůj věk 28let – momentálně jsem se navrátila do svých 20ti.

Štítky: jak omládnout, mládí, mysl, tělo