Avon pořádá pochod proti rakovině prsu

Již podesáté se pražské ulice obléknou do růžové. Společnost Avon Cosmetics totiž vyhlašuje jubilejní 10. ročník AVON Pochodu proti rakovině prsu, jehož datum letos připadlo na 5. června.

Česká republika se opět přidá k dalším 50 zemím na celém světě a ulicemi hlavního města projde Pochod proti rakovině prsu. Přidat se může každý. Zažije při tom neopakovatelnou atmosféru sounáležitosti a naděje. Důvodů, proč si tuto událost nenechat ujít, je hned několik.

„Rakovina prsu se může týkat kohokoliv z nás, ať už přímo nebo nepřímo. Kromě toho zakoupením jednoho trička, které je vstupenkou na Pochod, každý účastník může pomoci zachránit jeden lidský život. Výtěžek z jednoho trička totiž pokryje náklady na příspěvek na vyšetření prsu jedné ženy,“ říká Magdaléna Drsová, manažerka reklamy a PR společnosti Avon Cosmetics. 

Start Pochodu je ve 14 hodin z prostor Pražského hradu. Návštěvníci budou mít možnost zhlédnout výstavu Ondřeje Kavana, jehož fotografie se stala pozvánkou na Avon Pochod. Cílem jsou přes 6 kilometrů vzdálené Žluté lázně. Trasu zvládnou i rodiny s dětmi.

V cíli se návštěvníci mohou těšit na jedinečnou hudební lahůdku – se symfonickým orchestrem zde vystoupí zpěvačky Dara Rolins, Jana Kirschner a Monika Absolonová, dále David Deyl a vítěz česko-slovenské SuperStar Martin Chodúr. Závěr večera bude patřit skupině Kryštof.

Vstupenkou na Pochod je tričko Zdravá prsa, které lze zakoupit za 300 Kč nejen u Avon Ladies a Avon Gentlemanů, ale i v e-shopu. Do komunikace se poprvé zapojuje i Facebook. Zájemci mohou navštívit profil Avon Pochod 2010, projít si virtuální trasu a pozvat na událost své přátele.