Anna nejdřív hrála oscarově na Piano a teď pije True Blood!

Anna Paquin je žena, která je trochu divná. Má to napsané v očích a její mezera mezi zuby to všechno tak nějak podtrhuje. Žena mnoha talentů i sexuálních orientací, krásné postavy a dokonalých nohou!

Herečka, která jako malá holčička získala Oscara za svůj výkon ve filmu Piano, následně oslňovala jako živoucí smrt v X-Men a nyní patří mezi největší hvězdy Hollywoodu. A to hlavně díky své roli Sookie v seriálu True Blood. Tisíce fanoušků po celé Planetě prožívalo její traumata s upírem Billem a všichni si přáli, aby do toho konečně praštila s Ericem!

Její uniforma, bílé tričko a kraťasy, puntíkaté šatičky nebo prostě jen její spodní prádlo, podnítilo jistě mnoho žen k tomu, aby přehodnotily svůj šatník. Přeci když se tohle líbí dvěma dokonale sexy mužům s tesáky, musí to platit i na ostatní muže.

V seriálu je Sookie, slušně řečeno, jednodušší slečna s jednoduchým až naivním šatníkem. V reálu Anna sice také dává přednost teplákům (kdo ne?) a mikině, nicméně její outfity na oficiální akce rozhodně s jednoduchostí a naivitou nemají nic společného.

Její sofistikovaný styl, vždy dokonalý ale nepodbízivý make-up, ale i otevřená sexualita rozhodně nejsou obyčejnou záležitostí. Anna se nikdy nebála ukázat svoji ženskost a vždy ji hrdě nosí, avšak jedná se o jiný pocit, než vyvolává třeba Beyoncé. Anna je tajuplná, nerozklíčovatelná.

Několikrát se přiznala ke svým bisexuálním zkušenostem a její manžel je jistě nakonec rád, že se rozhodla právě pro jeho pohlaví. Ale možná v tom tkví její nezařaditelnost a novost.

Herečka nosí klasický ženský styl, vždy je ale přítomný prvek rošťáctví, mládí a klukovství. Ve večerní róbě působí tak, že může spořádaně večeřet kaviár, ale také zuby otevírat pivo na kulečníkovém stole.

Anna Paquin je prostě případ herečky, modelky, ženy s vlastním stylem, který ale nezačíná v šatně, nýbrž právě přímo u ní, v její duši a charakteru. Zbývá jen se těšit na další zajímavou roli, kterou se svým podivným pohledem předvede!