5 kosmetických vychytávek

V zimě je vypadat dobře mnohem těžší než v létě. Hnusné počasí znamená vlasy zplihlé pod čepicí, popraskané ruce, lámavé nehty, šupinatou pokožku. A oschlé rty samozřejmě. Tomu všemu lze předejít pravidelnou péčí, ale koho by to bavilo?

Asi nikoho. Proto čtenářům přinášíme seznam současně nejoblíbenějších kosmetických produktů, které zimní rutinu v péči o sebe usnadňují i zpříjemňují zároveň. Bez nich by bylo vypravit se do práce (či kamkoliv jinam mezi lidi) mnohem větší otrava.

Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm od Clinique, 470 Kč

Balzám na rty, který hydratuje i krásně barví zároveň. Krásné a praktické je i jeho balení v tužce. Zákaznice si chválí také výběr ze 6 odstínů.

Kendi Dry Oil Mist, Alterna, 595 Kč

Lehká vyživující mlha na vlasy, která se dá použít na suché i mokré kadeře. Recenzentky hlásí, že od té doby, co ji používají, už nepotřebují kondicionér. Vlasy se po aplikaci rozčesávají téměř samy. Další výhodou je, že vypadají zdravě a jsou chráněny před nepříznivými vlivy.

Cold Cream, Avene, 200 Kč

Ideální pleťový krém do sychravého počasí. Tedy hlavně pro ty, kdo trpí citlivou, suchou pokožkou. Cold Cream od Avene je hodně hutný, obsahuje léčivou termální vodu a má zklidňující účinky. Kromě toho nezruinuje váš rozpočet. Naopak se nehodí na mastnější pleť.

Tělový olej pro extra suchou pokožku, Nivea, 120 Kč

Po každé koupeli nebo sprše je vhodné používat místo hydratačního krému tento tělový olej. Aplikuje se rychleji než mléko a pokožka pak zůstane dlouho bez šupinek. Obsahuje příjemnou parfemaci. S oblékáním se doporučuje počkat, než se úplně vstřebá.

Parfém Flowerbomb od Viktor&Rolf, EDP 50 ml, 2 500 Kč

Těžké, výrazné vůně v zimním počasí fantasticky vyniknou. Vůně Flowerbomb od Viktora&Rolfa připomíná květiny v popelníku. Jemná, ale dramaticky dráždivá zároveň. Okolí jí buď miluje nebo nenávidí. No nejsou tyhle paradoxy v parfémech na zimu skvělé?