5 kosmetických vychytávek podle Anit

Šéfredaktorka Fashionbooku pro vás připravila seznam svých současně nejoblíbenějších kosmetických produktů.

“V zimě je vypadat dobře mnohem těžší, než v létě. Hnusné počasí= vlasy zplihlé pod čepicí, popraskané ruce, lámavé nehty, šupinatá pokožka. A oschlé rty samozřejmě. Tomu všemu lze předejít pravidelnou péčí, ale koho by to bavilo?

Našla jsem si ale několik svých favoritů, kteří mi zimní rutinu v péči o sebe usnadňují i zpříjemňují zároveň. Bez nich by byla vypravit se do práce (či kamkoliv jinam mezi lidi) mnohem větší otrava.”

1.  Chubby Stick Moisturizing Lip Colour Balm od Clinique, 470 Kč

Balzám na rty, který hydratuje i krásně barví zároveň. Líbí se mi jeho balení v tužce i výběr ze šesti odstínů. Mám ho v kapse u kabátu a trpím, když si ho náhodou zapomenu doma.

2. Kendi Dry Oil Mist, Alterna, 595 Kč

Lehká vyživující mlha na vlasy, dá se použít na suché i mokré kadeře. Od té doby, co jí používám, už nepotřebuju kondicionér. Vlasy se po aplikaci rozčesávají téměř samy. Další výhodou je, že vypadají zdravě a jsou chráněny před nepříznivými vlivy.

3. Cold Cream, Avene, 200 Kč

Ideální pleťový krém do sychravého počasí. Tedy, pokud trpíte citlivou, suchou pokožkou jako já. Cold Cream od Avene je hodně hutný, obsahuje léčivou termální vodu a má zklidňující účinky. Navíc, nezruinuje váš rozpočet. V případě, že máte mastnější pleť ho ale nemůžu doporučit.

4. Tělový olej pro extra suchou pokožku, Nivea, 120 Kč

Po každé koupeli nebo sprše používám místo hydratačního krému tento tělový olej. Aplikuje se rychleji než mléko a pokožka pak zůstane dlouho bez šupinek. Obsahuje příjemnou parfemaci, ale doporučuji s oblékáním počkat, než se úplně vstřebá.

5. Parfém Flowerbomb od Viktor&Rolf, EDP 50 ml, 2500 Kč

Miluju těžké, výrazné vůně, které v zimním počasí fantasticky vyniknou. Vůně Flowerbomb od Viktora&Rolfa mi připomíná květiny v popelníku. Jemná, ale dramaticky dráždivá zároveň. Mé okolí jí buď miluje nebo nenávidí. Tyhle paradoxy v parfémech na zimu vnímám jako plus.

1 2
3 4
5