3 pomocníci o pleť v horku

Make-up teď není tolik potřeba, ale pleť vyžaduje v horku čistit a hydratovat. Nelze zapomínat také na opalovací krém, chronickým odpíračům pomůže speciální mlha s SPF. Sprej na fixaci líčení bude nejlepším kamarádem i těm, kdo nepoužili ani řasenku.

Čistící kartáček Foreo Luna 3

Dalo se čekat, že digitální technologie vstoupí do kosmetiky. Čistící kartáček Foreo Luna, kterému se přezdívá Iphone pro pleť, právě uvedl novinku. Luna 3 je plně ovládaná aplikací. Umí nejen odstranit zbytky make-upu, mazu a potu pomocí jemného čištění, ale také má program na anti-agingovou masáž.

Příjemné je provádět tenhle rituál ráno i večer, poslouchat u toho lze klidně rozhlasovou hru. Luna 3 funguje ale už po minutovém používání, takže se hodí i pro netrpělivé opozdilce. K dostání na Notinu, Alze i Douglas.cz

Sprej s ochranným faktorem SPF 50+, La-Roche Posay

Nikoho nebaví se natírat opalovacím krémem nebo poslouchat pořád dokola, že před pobytem na slunci se má namazat. Tím „pobytem“ je myšleno i krátký okamžik, kdy člověk přebíhá mezi jednotlivými stanovišti.

Tenhle sprej, který je průhledný, ale obsahuje důležitou ochranu SPF 50+ lze nanášet při běhu dolů po schodech a pak uhánět na tramvaj. Rychle se vstřebává, nezanechává mapy. Nenahradí ale opalovací krém úplně, pro celodenní pobyt u vody vhodný není. K dostání ve vybraných lékárnách.

Fixační sprej na make-up All Nighter Pollution Protection, Urban Decay

V létě má každý pocit, že všechno se na kůži lepí mnohem víc. Prach a znečištěný vzduch města ale slibuje tenhle fixační sprej odrazit jako štít. Příjemné je, že po jeho použití make-up skutečně vydrží.

Pokud se člověk nelíčí, vypadá pokožka po použití šťavnatější, svěžejší. Kdo mu věnuje místo ve svém příručním městském zavazadlu a nanese během odpolední krize, kdy euforie z rána z tváře už dávno vyprchala, nebude litovat.

foto: archiv firem, Anais Benevides pro Unsplash