Božská Mana jako alternativa běžného stravování?

Mana může být řešením pro každého, kdo nemá dostatek času na kvalitní stravování. O co jde a proč dát výrobkům Mana šanci?

Mnozí večer přijdou domů a uvědomí si, že za celý den nic nesnědli, nebo do sebe v rychlosti naházeli páté přes deváté. Tělo si přes den huntovali stresem, neustálým pobíháním a litry kávy.

Instantní řešení každodenních stresů zatím nikdo nevyvinul, možností, jak se rychle a kvalitně najíst a zároveň se nešidit, však naštěstí existuje.

Pár slov o Maně

Společnost Heaven Labs, která Manu vyrábí, založil roku 2014 podnikatel Jakub Krejčík doma v kuchyni. A pak že tam muži nepatří! Od té doby uplynulo již šest let a jeho instantní jídlo si získává stále více příznivců, portfolio výrobků se dokonce rozšířilo o rostlinný burger. 

Pravděpodobně neznámější výrobkem firmy jsou nápoje Mana. Dle výrobce se jedná o nutričně kompletní rostlinnou potravinu, která dodá veškeré živiny, aby tělo správně fungovalo. 

Obsahuje:

  • 42 esenciálních nutrientů (živin, které jsou nezbytné ke správnému fungování organismu, tedy vitamínů, minerálů, aminokyselin, mastných kyselin)
  • 6 zdrojů rostlinných proteinů (izolovaná sójová a hrachová bílkovina, ovesný, konopný a rýžový protein a protein ze sladkovodní řasy)
  • 6 zdrojů tuku
  • 8 zdrojů vlákniny

Kompletní složení je k nalezení na webových stránkách Many. Nápoje Mana jsou z 99,5 % složeny z přírodních surovin. Mana je svým složením vhodná i pro vegany.

Leckoho také potěší, že výrobek neobsahuje laktózu. Vyskytují se alergeny lepek a sója, nicméně na bezlepkové variantě se pracuje.

Velkou výhodou je, že Mana funguje jako pohodlné a rychlé řešení, když člověka přepadne hlad. U nové generace Mark 6 stačí smíchat prášek s vodou nebo si koupit již hotový nápoj. K dispozici je rovněž nová čokoládová příchuť.

Mana představuje skvělou alternativu, když člověk nemá na jídlo moc času, nechce se mu vařit nebo se třeba chystá stanovat do hor. Šetří čas, který by bylo nutné věnovat přípravě jídla, a zároveň obsahuje vše, co tělo potřebuje.